شرکت کنندگان جشنواره تئاتر عروسکی تهران



پس از بررسی آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره، هیئت انتخاب بخش بزرگسال، کودک، نوجوان و خانواده و بخش میدانی این جشنواره، نمایش های برگزیده مسابقه را در سه بخش جشنواره ارائه کردند.

بخش بزرگسالان

از 167 فیلم ثبت‌شده در بخش بزرگسالان، 84 فیلم در مهلت مقرر به دبیرخانه رسید که از این تعداد 17 فیلم برای شرکت در این بخش‌ها توسط هیات انتخاب انتخاب شدند.

این بخش آثار را به ترتیب حروف الفبا می پذیرد:

1- The Last Harvest and the Harvest and the Harvest Tape / نویسنده: ساموئل بکت / کارگردان: دارنا کمالو / تهران

2- آن شب مهتاب / فیلمنامه نویس و کارگردان: ملخا ژاتکش و زهرا غربی / شیراز (آزمایشی)

3- حیوان / فیلمنامه و کارگردان : جابر رمضانی / تهران (آزمایشی)

4- بازی / نویسنده: ساموئل بکت / کارگردان: زهرا عظیمی نیا و وحید حجازی / رشت (آزمایشی)

5- بلندی تنهایی / نویسنده : سیاوش آزادی / کارگردان : محمد صاحبی / تهران

6- شب دویست و هشتاد و یکم سال / فیلمنامه نویس و کارگردان: مرجان پورگلامخسین / تهران

7- رنگ دلتنگی / نویسنده : مهین بهرامی / کارگردان : فهیمه عابدینی / تهران

8- زنده باگور / نویسنده: صادق هدایت / کارگردان: مریم ایرانمنش / تهران

9- سبز – آبی / نویسنده : رضا فکیحی / کارگردان : مرجان خرسند / تهران

10- شوف / فیلمنامه نویس و کارگردان: کاوه مهدوی / تهران

11- شیری در پاریس / نویسنده: بئاتریس آلمان / کارگردان: مهدچه محفوظی نژاد / تهران

12- قرآن / نویسنده: موریس مترلینگ / کارگردان: وحید نافر / تهران

13- ما برای دعوا نیامدیم / فیلمنامه نویس و کارگردان: سرگل اسلامیان / تهران (مشروط)

14- ماما / نویسنده و کارگردان: الهام سلاج محمودی / تهران

15- مثلث / نویسنده : قیس یاساگی و محمد جواد مهدیان / کارگردان : قیس یاساگی / مشهد

16- میرزا محمد / نویسنده و کارگردان: قاسم تنسیرنژاد / بوچر

17- خاستگاه / فیلمنامه و کارگردان: مجید بشکل / بندرعباس

نازیلا نوریشاد، بهرام بهبهانی، محمد عالمی، آزاده انصاری، سلما محسنی اردهالی، غزل اسکندرانژاد و مرتضی مشکات، آثار نهایی راه یافته به بخش بزرگسال نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک را انتخاب کردند.
اداره امور کودکان، نوجوانان و خانواده

حتما بخوانید:
بررسی و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وضعیت برج برلیان منطقه ۲۲ چیتگر

از مجموع 219 سانس ثبت شده در بخش کودک، نوجوان و خانواده، 145 فیلم قبل از پایان مهلت مقرر وارد دبیرخانه شد و 18 فیلم از سوی هیات انتخاب برای شرکت در این بخش انتخاب شدند.

این بخش آثار را به ترتیب حروف الفبا می پذیرد:

1-12 دقیقه / نویسنده: بهناز مهدیها / کارگردان: حسین قاسمی خنار / تهران (آزمایشی)

2- از کجا آمدیم / نویسنده : مهدی چاکری / کارگردان : محمد عاکبتی / تهران (آزمایشی)

3- استانلی کاگزی / فیلمنامه نویس و کارگردان: وحیدرضا زوانتیان / پاکدشت

4- وود پدر / نویسنده و کارگردان: مجید کیمیایی پور / اصفهان

5- تاریکی / فیلمنامه نویس: زینب موکیسه و غزاله عبادی / کارگردان: غزاله عبادی / تهران

6- چیچه چلچله چال گیس / نویسنده : امیر بهبود نیا / کارگردان : نسیم شیرزادی / شیراز

۷- عروسک کفش / فیلمنامه: امین رضا ملک محمودی / کارگردان: امیرافسر شیبانی / تهران

8- دختر کوچولو / نویسنده: طیبه انجدانی / کارگردانان: طیبه انجدانی، مصطفی الشوقی، محمد کامل / تهران.

9- دلقک / فیلمنامه نویس و کارگردان: سعید ابک / تهران

10- دنیای صد رنگ / فیلمنامه نویس و کارگردان: حمیدرضا حسینعلی / تهران

11- دیگ به سر / فیلمنامه نویس: الکاهدیت، امیر عباسیان / کارگردان: الکا هدایت / تهران

12- زمین کلامبا / فیلمنامه نویس و کارگردان: سمیع یزدانی / اسلامشهر

13- سگ و گرگ / فیلمنامه و کارگردان: محمد صمدی / کوروه (آزمایشی)

14- شازده کوچولو / نویسنده : آنتوان دوسین اگزوپری / کارگردان : مرضی درخشان نیا / همدان

15- شب / نویسنده و کارگردان: فاطمه صمصامی / خوی (آزمایشی)

16- قورباغه و غریبه / نویسنده و کارگردان: زهرا ناظری / تهران

17- قیچی که دنبال کار بود / نویسنده : محمدحسین ناصر بخت / کارگردان : سعید زین العابدین / تهران

18- ماهی سیاه کوچولو / نویسنده : نسرین هنجری / کارگردان : خجت هاشمی / تهران

شهرام کرمی، امیر مشهدی عباس، عیسی یوسفی پور، امیر سلطانی احمدی، محمد اصغری، آناهیتا غنی زاده و منیر ملاوی زاده آثار نهایی نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک را برگزیده اند.

حتما بخوانید:
ربات خرید شماره مجازی ارزان و خودکار + معرفی کامل - ترنجی

بخش را باز کنید

از 127 نمایش ثبت شده در بخش فضای باز، 76 فیلم در مهلت مقرر به دبیرخانه رسید که از این تعداد 13 فیلم توسط هیات انتخاب برای شرکت در این بخش انتخاب شدند.

این بخش آثار را به ترتیب حروف الفبا می پذیرد:

1- آبی آبی / فیلمنامه نویس: عرفان خزعلی و سید سعید موسوی رضی / کارگردان: سید سعید موسوی رضی / تهران (آزمایشی)

2- آذربایجان آیان لری / فیلمنامه نویس و کارگردان: اکبر ذابع / مرند

3- ازدواجی پرماجرا / فیلمنامه نویس و کارگردان: حسین ربیعی / تهران

4- بسلامه قل دریاها / نویسندگی و کارگردانی: فاطمه بحرینی / آبادان

5- روبات های غول پیکر / نویسنده و کارگردان: حامد زاریان / تهران

6- زاده قوس فلک اصفهان / فیلمنامه نویس و کارگردان: عاطفه نقوی / اصفهان

۷- سرزمین مادریم (سرزمین من ایران) / نویسنده: سامیه گلباز و داوود بختیاری / به کارگردانی گروه دکتر فخری / تهران.

8- شکارچی / فیلمنامه نویس و کارگردان: لیلا بیگند / تهران

9- شیلو / فیلمنامه و کارگردان: فرامرز گلمیان / آران و بیدگل

10- داستان گله من / نویسنده و کارگردان: امیرمحمد انصافی / تهران

11- موسیقی غول پیکر بختیاری / فیلمنامه نویس و کارگردان: محسن اکرمی ابرگویی / یزد

12- هاله هاله کوسه / نویسنده و کارگردان : علی قاضی / مسجد سلیمان

13- یه تار سیبیل / نویسنده و کارگردان : راضیه پاشایی / همدان

سامان خلیلیان، رضا بهرامی، میترا کریمخانی، فاطمه سلجوقی و فهیمه باروتی آثار نهایی راه یافته به بخش فضای باز نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران مبارک را انتخاب کردند.

نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی مبارک تهران از 31 تا 30 مهرماه امسال به دبیری هادی حجازی فر در سه بخش بزرگسال، کودک، نوجوان، خانواده و فضای باز برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma